אודותנו

השתלות השיניים יכולות להיות טיפול מהיר וקל אשר יסתיים בהצלחה, או טיפול מתמשך שיגרום לסבל, לכאבים, לעתים גם לסיבוכים, לטיפול שעלול להסתיים בכישלון ובאכזבה.

הצלחת הטיפול תלויה בידע של רופא השיניים במיומנות שלו, בניסיון, בוותק שלו, בשיטות הטכנולוגיות שבהן הוא משתמש ובסוג הציוד.

במרפאת השיניים שלנו אנחנו משתמשים בשיטת המתקדמות והעדכניות ביותר להשתלת השיניים ומצליחים לעבור את תהליך הטיפול לחוויה קלה נעימה ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

בסקרים שערכנו בין הלקוחות שעברו אצלנו טיפולי השתלת שיניים עולה כי אחוז המטופלים המרוצים עומד על 96 אחוזים כשרוב המטופלים עברו את טיפולי ההשתלה ללא סיבוכים, ללא כאבים או נפיחות משמעותיים. כמעט כולם מדווחים על חזרה מהירה לשגרה ועל ההנאה מפה מתפקד ומיכולת גבוהה של עיסה וממראה אסתטי מושלם!

הסיבה לשביעות הרצון הגבוהה של המטופלים שלנו היא הידע הרפואי והמכשור המתקדם. כל הרופאים העובדים במרפאה עוברים השתלמויות תקופתיות בתחום ההשתלות ומתעדכנים בכל החידושים העולמיים האחרונים העולם הרפואה הדנטלית. בנוסף אנו משתמשים במכשור רפואי מתקדם אשר מאפשר לנו לבצע עבודה מדויקת ומקצועית.

למה גם לכם כדאי לעבור השתלת שיניים במרפאתנו

כי אנו מומחים בתחום השתלות השיניים ומגיעים מתחום הפריודונטיה, שיקום הפה או מתחום כירורגיית הפה והלסת.

כי יש לנו אינספור לקוחות מרוצים שישמו תמיד להמליץ עלינו. המלצות של לקוחות מרוצים הן כלי עוצמתי המעיד על האיכות והמקצועיות של רופאי השיניים. אתם יכולים למצוא עלינו המלצות וחוות דעת חיוביות בכל רחבי הרשת, בקבוצות פייסבוק, באתרים של רופאי שיניים ובפורומים ייעודיים העוסקים בתחום רפואת השיניים בכלל והשתלות שיניים בפרט. צרו אתנו קשר, אנחנו נשמח לתת לכם רשימה של לקוחות מרוצים, תוכלו ליצור אתם קשר, לשאול שאלות ולהתרשם בעצמכם.

כי אנו מכירים את כל סוגי הטכניקות המתקדמות והסוגים השונים של השתלות השיניים. בין השאר אנו מבצעים השתלות שיניים ביום אחד, השתלות שיניים קלאסיות, השתלות שיניים בשיטת אול און פור, השתלות שיניים בהרדמה מלאה ועוד. לכל מטופל נדע להתאים את סוג ההשתלה בהתאם למצבו הבריאותי ובהתאם לתקציב.

כי אנו יודעים איך להתמודד עם מצבי קיצון כמו, למשל, מחסור בעצם הלסת, השתלת שיניים חוזרת בעקבות השתלת שיניים שנכשלה, התגברות על מצבים של חרדה דנטלית קשה ועוד. צברנו למעלה משלושה עשורים של שנות ניסיון ולמדנו איך להתמודד עם כל מצב קיצון בהצלחה.

כי אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים והמשובחים ביותר. השתלים שלנו מיוצרים על ידי חברות השתלים הממותגות והמובילות בעולם והכתרים אשר עתידים לשמש אתכם בסיום התהליך מיוצרים במעבדות השיניים המובילות. הכתרים שבהם אנו משתמשים חזקים, עמידים ואסתטיים. הודות להם מערכת השיניים שלכם תיראה טבעית ותפקוד הפה יהיה תקין וללא הגבלות.

כי אנו מציעים מחירים הוגנים ואטרקטיביים ומאפשרים פריסת תשלומים רחבה.

כי אנו מקפידים על סדר, ניקיון ורמת היגיינה גבוהה במיוחד ובכך מצליחים למנוע זיהומים וסיבוכים. במרפאה של ד"ר ישראלי הרופא המטפל וצוות העזר לבושים בחלוקים לבנים ונקיים, גם הסינר שבו מכוסה המטופל נקי וחדש ומוחלף בין מטופל למטופל, כל הציוד עובר תהליך חיטוי ועיקור לאחר כל טיפול ובמידת האפשר אנו משתמשים בציוד חד פעמי כדי למרב את רמת ההיגיינה ולעשות הכול כדי להימנע מזיהומים.

כי אנו זמינים עשרים ורבע שעות ביממה ומציעים מענה למקרי חירום גם בסוף השבוע ובימי החגים. אם חלילה תידרשו לעזרה ראשונה בעקבות תופעות לוואי או סיבוכים בלתי צפויים, אנו נגיש לכם עזרה שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה.