טיפולי שיניים אסתטיים

תחום האסתטיקה של הפה עבר מהפך בשנים האחרונות. אם בעבר טיפולי השיניים האסתטיים היו נחלתם של בני העשירון העליון, כיום הם הפכו להיות עממים ונגישים לכל אחד.

טיפולי שיניים אסתטיים הם תחום רחב של טיפולים כשהמכנה המשותף לכולם הוא האפשרות לחייך במלוא הפה, חיוך זוהר וגדול.

במרפאת השיניים של ד"ר ישראלי מתמחים ברפואת שיניים אסתטית. אנו מומחים ביישור שיניים שקוף, בציפוי שיניים, בהלבנת שיניים, בהשלת שיניים, בכתרי זירקוניה, בסגירת רווחים ובתיקונים אסתטיים של שיניים סדוקות או שבורות.

אם המראה האסתטי של השיניים חשוב לכם, אם גם אתם חולמים על חיוך זוהר וכובש לבבות, צרו קשר עוד היום, אנחנו מחכים לכם!

טיפולי שיניים אסתטיים – סקירה קצרה על 5 הטיפולים הנפוצים ביותר

יישור שיניים שקוף זו שיטת טיפול שבה יישור השיניים מתבצע באמצעות סדרה של פלטות דקות ושקופות הנקראות בשפה המקצועית קשתיות. בשיטה זו אפשר לבצע יישור שיניים בלי הטבעות הקלאסיות של הטיפול המודבקות על השיניים אשר "מגלות" לכל העולם כי המטופל עובר טיפולי יישור שיניים.

בעבר רק ילדים עברו טיפולי יישור שיניים, אך בשל המודעות הרבה שיש בשנים האחרונות למראה של שיניים ישרות ואסתטיות, גם אנשים בגיל מבוגר מעוניינים לבצע יישור שיניים ובוחרים בשיטה של יישור שיניים שקוף.

יישור שיניים תורם רבות למראה האסתטי, אך לא רק. שיניים ישרות וסגר תקין משפרות את תפקודי הפה, את יעילות הלעיסה, מונעים הצטברות של אבנית ופלאק, מונעים שחיקה של השיניים ומאפשרים לנקות את השיניים טוב יותר ולשמור על היגיינת הפה.

ציפוי שיניים זו הדבקה של קליפות חרסינה דקות בעובי של חצי מילימטר המודבקות על כל שן בנפרד. לציפוי השיניים יש מספר תפקידים, באמצעותו אפשר לשפר את הצבע של השיניים, לתקן שיניים שבורות וסדוקות, לסגור רווחים בין השיניים ועוד.

ציפוי השיניים נחשב להליך פשוט, מהיר וקל שאינו דורש התערבות כירורגית. במהלך הטיפול משייף רופא השיניים שכבה דקה מהצד החיצוני של השן ומרכיב על השן את הציפוי.

יש סוגים שונים של ציפוי שיניים יש ציפוי שיניים של עלי חרסינה ויש ציפוי שיניים קומפוזיט. בין הסוגים השנים יש הבדלים במראה האסתטי, בעמידות ובמחיר.

גם אם השיניים שלכם יפות ובריאות, במשך השנים הן מאבדות את הזוהר הלבן ומקבלות גוון אפרפר או צהוב בשל מגוון סיבות. הלבנת שיניים מקצועית תחזיר לשיניים את הצבע הלבן ותעניק מראה זוהר ורענן.

ד"ר ישראלי מומחה בתחום הלבנת השיניים. לפני תחילת הטיפול יבצע ד"ר ישראלי ניקוי יסודי של השיניים, יבדוק את המצב הבריאותי שלהן ויבחר גוון לבן שלא ייראה מלאכותי או מוזר. חשוב לדעת כי הלבנת שיניים אינה מתבצעת על כתרים, ולכן אם יש לכם כתרים בקדמת הפה, יש להתאים את גוון השיניים לגוון הכתרים.

יש שיטות שונות של הלבנת שיניים, אנו נדע להתאים לכל מטפל את שיטת ההלבנה המתאימה ביותר.

השתלות שיניים כלולות גם הן בתוך טיפולי השיניים האסתטיים. לעתים כאשר מעוניינים להשלים שיניים חסרות בפה, להחליף מתקן של שינים תותבות בשיניים מושתלות או להעניק לשיניים מראה אחיד ומרשים מבצעים השתלת שיניים. השתלות שינים משפרות את איכות חייו של המטופל הן בפן התפקודי והן בפן האסתטי והן מאפשרות לחייך חיוך גדול ולחשוף מערכת שיניים יפה מסודרת ללא חשש מחשיפה של פה לא אסתטי.

בסיום ההשתלה מרכיב הרופא כתר על השתל הדנטלי ובכך מדמה את השן המושתלת לשן טבעית. כיום קיימים מספר סוגים של כתרים כשהכתרים המובילים הם כתרי חרסינה וכתרי זירקוניה. כתרי זירקוניה מאופיינים בשקיפות הדומה לשקיפות של חומר השן הטבעית והם מאפשרים מעבר טבעי של קרני האור.