שיקום פה

שיקום הפה הוא ענף ברפואת השיניים העוסק בשחזור שיניים במטרה לשפר את תפקוד הפה והלסת ולשחזר או לשפר את המראה האסתטי.

שיקום פה כולל מגוון גדול של טיפולים החל מטיפולי שיניים פשוטים כמו סתימות, עקירות, כתרים, הלבנת שיניים ועד לטיפולים מורכבים יותר כמו טיפולי שורש, השתלות שיניים, בעיות סגר מסובכות, גשרים, תותבות, ציפוי שיניים ועוד.

אם יש לכם בעיה בתפקוד הפה ובמראה האסתטי של הפה, אם גם אתם חולמים על חיוך החושף מערכת שיניים יפה ובריאה, צרו קשר עם ד"ר ישראל ישראלי ובואו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות!

ד"ר ישראלי הוא בוגר לימודי רפואת שיניים אשר התמחה בתחום שיקום הפה. במרפאת השיניים שלנו אנו מציעים את כל הטיפולים כדי שהפה שלכם יוכל לתפקד באופן תקין ושהמראה שלו יהיה אסתטי ומרשים.

מבט מהיר על שיקום הפה במרפאה של ד"ר ישראלי

שיקום הפה מתייחס לכל מה שכרוך בשיניים בריאות. במרפאת השיניים של ד"ר ישראלי עובדים רופאי שיניים שצברו ידע רב וניסיון, כל אחד מהם מומחה בתחומו.

אלו השירותים שאנו מעניקים:

  • טיפולים למניעת מחלות חניכיים שמשפיעות על בריאות השיניים.

  • השתלות שיניים.

  • שחזורי שיניים.

  • ניתוחי לסת.

  • השתלות עצם בחניכיים.

  • התקנה של מבנים שונים לשיניים, גשרים זמניים וכתרים שונים.

  • טיפולי שורש וחידוש טיפולי שורש.

  • סידור עצמות ורקמת הלחיים.

  • שיקום כללי של הפה אחרי השתלות השיניים.

השתלות שיניים זה טיפול המתאר החדרת שתל דנטלי אל עצם הלסת במקום שורשי השן הטבעיים שאבדו. את השתל הדנטלי מעגנים בתוך עצם הלסת, על השתל בונים מבנה ועל המבנה מרכיבים כתר חרסינה, וכך נולדה שן חדשה בפה, אומנם שן מלאכותית, אך היא נראית ומתפקדת כמו שן טבעית.

הידעתם, משרד הבריאות אינו מחייב את רופאי השיניים לעבור הכשרה ייחודית בתום השתלת השיניים וכך קורה שהשוק רווי ברופאי שיניים פחות מיומנים בתחום, גורם העלול להשפיע על הצלחת ההשתלה.

במרפאת השיניים של ד"ר ישראלי מעסיקים צוות מיומן של רופאי שיניים כשכל אחד מומחה ומוביל בתחום שלו. אם אתם מחפשים רופא מקצועי ומומחה בתחום השתלות השיניים, רופא שצבר 98% אחוזי הצלחה בהשתלות השיניים. הגעתם אל הכתובה הנכונה. צרו קשר, הרופא המומחה שלנו ממתין לכם!

השתלת עצם היא הליך כירורגי שאותו מבצעים כאשר העצם אשר מיועדת לעגן בתוכה את השתל הדנטלי אינה מספיק רחבה או גבוהה ולא מסוגלת לעגן בתוכה ביציבות את השתל. העצם המושתלת מעניקה תמיכה טובה לשתלים ובך ממרבת את תוחלת החיים של השתלים הדנטליים.

במרפאת השיניים של ד"ר ישראלי יודעים לבחור את סוג העצם הייחודית המתאימה לכל מטופל, מבצעים השתלת עצם בטיפול מקצועי, בשיטות טיפול וטכנולוגיה מתקדמות וללא כאבים.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

טיפולי שיניים אסתטיים הם מגוון טיפולים שמטרתם לשפר את הנראות של הפה ולהעניק לכל אחד חיוך זוהר וכובש לבבות. אינספור לקוחות מרוצים מודים לד"ר ישראלי על השינוי לטובה שהתרחש בחייהם בעקבות טיפולי השיניים האסתטיים המוצלחים, הם חוו הצלחה בקריירה, הביטחון העצמי שלהם גבר, שמחת החיים חזרה אליהם, הם הפכו להיות יותר חברותיים ופעילים בחברה והרווקים הכרוניים שביניהם הצליחו למצוא זוגיות .

במרפאת השיניים של ד"ר ישראלי מציעים מגוון של טיפולי שיניים אסתטיים כמו הלבנת שיניים, ציפוי שיניים, סגירת רווחים, כתרי זירקוניה ושיקום אסתטי לשניים שבורות.

צרו קשר, אנו מחויבים לעבודה מקצועית, לשירות אדיב, למחירים הוגנים ולפריסת תשלומים נוחה! שיחת ייעוץ ללא התחייבות!!